Aktualności

 • 11 - 14 XI
  2021

  * UWAGA *

  W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości, nasz zakład będzie nieczynny w dniach 11.11.2021-14.11.2021. Od 15.011.2021 jesteśmy z powrotem do Państwa dyspozycji. • 1 - 4 VI
  2021

  * Przerwa *

  Informujemy, że firma Asmet będzie nieczynna w dniach od 1 - 4 czerwca. • 19 XII - 4 I
  2020/21

  * Przerwa świąteczna *

  Informujemy, że firma Asmet będzie nieczynna w dniach od 19 grudnia do 4 stycznia. • 29 X
  2019

  Wywiad o firmie ASMET na łamach miesięcznika Autonaprawa

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o naszej firmie. 30 lat istnienia w pigułce na https://www.e-autonaprawa.pl/artykuly/10275/asmet-wczoraj-i-dzis.html. • 1 VII
  2019

  NOWOŚCI 2019

  Zapraszamy do zapoznania się z nowościami 2019. Mamy już 39 nowych referencji!

 • 7-8 XI
  2018

  RELACJA Z XIII KONGRESU PRZEMYSŁU I RYNKU MOTORYZACYJNEGO

  7 i 8 listopada w Hotelu Sound Garden w Warszawie spotkała się elita branży motoryzacyjnej. Blisko 800 uczestników, 20 sesji tematycznych, prowadzonych przez 80 prelegentówDyskutowano na przeróżne tematy, wśród których na plan pierwszy tym razem wysunęły się m.in. cyfryzacja, telematyka, elektromobilność, emisja CO2, a także nowe europejskie regulacje prawne.

  Wydarzenie jednoczące pod jednym dachem całą branżę otworzył Alfred Franke. Jest on pomysłodawcą i jako prezes Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych – głównym organizatorem Kongresu. Prezes powitał wszystkich zebranych, a w szczególności przedstawicieli Ministerstw oraz organizacji, działających na rzecz branży. Obecność przedstawicieli międzynarodowych organizacji takich jak FIGIEFA, CLEPA, EGEA czy APRA. Kongres rozpoczął panel poświęcony kobietom, pracującym w teoretycznie "męskiej" branży motoryzacyjnej. Już rok wcześniej obalono jednak mit, jakoby branża związana za światem części motoryzacyjnych była tylko domeną męską, a najlepszym poparciem tej tezy może być fakt, że obecnie w Polsce w sektorze motoryzacyjnym kobiety stanowią około 30% wszystkich zatrudnionych – dla porównania w Niemczech w tej gałęzi gospodarki liczba ta wynosi 18%.

  Podczas panelu dyskusyjnego poruszony został temat mechanizmów tworzenia regulacji prawnych w Unii Europejskiej. Zaprezentowano także główne obszary działalności SDCM oraz przykładowe obszary legislacyjne na rzecz dystrybutorów i producentów, o które obecnie zabiega Stowarzyszenie. Wśród nich należy wymienić dostęp do systemów telematycznych, informacji RMI oraz możliwości identyfikacji części poprzez VIN dla warsztatów niezależnych, poprawę regulacji dotyczących funkcjonowania SKP oraz zmianę przepisów odnośnie rozliczeń napraw powypadkowych.

  Ważną sprawą, na rzecz której lobbuje SDCM, jest także ograniczenie szarej strefy motoryzacyjnej. Na rzecz producentów OE podejmowane są zabiegi związane z nowymi normami emisji CO2, promowanie zrównoważonego rozwoju elektromobilności, czy minimalizacja problemów wynikających z zapowiadanego Brexitu, jak również kwestie związane z przepisami wykonawczymi dotyczącymi homologacji.

  Więcej szczegółów z kongresu na stronie portalu Motofocus.pl.

      
 • 7-8 XI
  2018

  NAJWAŻNIEJSZY KONGRES PRZEMYSŁU I RYNKU MOTORYZACYJNEGO

  Już 7-8 listopada spotkają się przedstawiciele najważniejszych organizacji i firm związanych z branżą motoryzacyjną, a także branżowi eksperci, politycy oraz środowiska naukowe i akademickie. Kolejna, XIII już edycja Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, organizowanego z inicjatywy SDCM, zapowiada się jeszcze ciekawiej i z pewnością zaskoczy różnorodnością poruszanych zagadnień.

  Szczegółowy program wydarzenia można zobaczyć na stronie www.moto-konferencja.pl

  Zapraszamy do udziału !

 • 27 IX
  2018

  ASMET na 3 zagranicznych Targach Motoryzacyjnych

  Najwyższy czas, żeby się pochwalić, gdyż rok 2018 obfitował u nas uczestnictwem w aż trzech zagranicznych targach motoryzacyjnych! Opadły emocje, więc czas na podsumowania.

  16-stego czerwca można było odwiedzić nasze stoisko na targach Inter Cars Rumunia. Podczas targów w miejscowości Brasov świętowaliśmy jednocześnie 10-lecie Spółki Inter Cars Romania S.R.L., co owocowało znaczącą liczbą klientów, która szacunkowo wynosiła 6000 osób. Dzięki idealnemu dopracowaniu wszystkich szczegółów przez organizatorów możemy śmiało powiedzieć, że targi były bardzo udane.

  Następnie miasto Płowdiw, 30. czerwca - idealne miejsce na pierwsze targi Inter Cars Bułgaria. Mimo debiutu wszystko idealnie zorganizowane i jesteśmy pewni, że każdy, kto tam był, wyjechał stamtąd usatysfakcjonowany. My także!

  Aktualnie jesteśmy po ostatnich w tym roku - jednych z najważniejszych i największych w branży automotive - targach AUTOMECHANIKA we Frankfurcie. Kolejne, 25-te targi i kolejne rekordy - 136 000 odwiedzających z 181 krajów, ponad 5000 wystawców skoncentrowanych na przyszłości i innowacjach branży motoryzacyjnej.

  Z dumą stwierdzamy, że nasza firma cieszyła się ogromnym zainteresowaniem podczas wszystkich targów. Dzięki rozmowom z klientami wiemy, na co zwrócić uwagę, aby jeszcze bardziej zwiększyć zadowolenie ze współpracy z nami.

  Dziękujemy za okazane zainteresowanie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko!
  Dziękujemy także organizatorom za wspaniałą współpracę i atmosferę!

  Zapraszam do oglądania zdjęć poniżej.

 • 23 VIII
  2018

  Bezpieczeństwo wyrobu

  Na naszej stronie w zakładce Gwarancja udostępniliśmy nowy dokument Bezpieczeństwo wyrobu. Informacja ważna dla każdego użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

 • 22-24 IX
  2017

  16 Targi Inter Cars

  Po dwuletniej przerwie po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach organizowanych przez firmę Inter Cars. Tegoroczna edycja odbyła się również na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział 200 dostawców na przestrzeni 20.000 m2 ekspozycji. Targi trwały trzy dni – piątek tradycyjnie był dniem poświęconym dla mediów i profesjonalistów, sobota i niedziela dostępne były dla wszystkich odwiedzających. W tym roku organizator wrócił do koncepcji z poprzednich lat, czyli Inter Cars Moror Show. Zapraszamy do zapoznania się z relacją na oficjalnej stronie targów http://16targi.intercars.com.pl/ i do obejrzenia zdjęć z naszego stoiska. Wszystkim osobom, które nas odwiedziły serdecznie dziękujemy!

 • 20 IX
  2017

  Nowa wersja katalogu książkowego

  Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja katalogu książkowego w nowej odsłonie graficznej, w którym znalazło się 1300 referencji do 34 marek samochodowych. Oprócz wersji książkowej katalogu, oferujemy również wersję na płycie CD, a także wygodny katalog on-line, który jest aktualizowany zawsze przy wprowadzeniu zmian i nowości do oferty.

 • 24 VI
  2017

  Gala Inter Cars Rumunia

  24 czerwca firma Asmet ponownie brała udział w tragach organizowanych przez firmę Inter Cars oddział w Rumunii. Tym razem wydarzenie miało charakter bardziej kameralny i prestiżowy, bowiem przeznaczone było dla najlepszych klientów spółki w kraju. Za dnia odbyły się targi, podczas których dostawcy zaprezentowali swoje produkty, a wieczorem był czas na uroczystą Galę, podczas której przyznano nagrody i wyróżnienia najlepszym klientom. Zarówno targi jak i Gala miały miejsce w Pałacu Parlamentu w Bukareszcie, który jest drugą pod względem powierzchni budowlą na świecie. Zachęcamy do obejrzenia relacji: http://events-intercars.ro/2016-gala/

 • 29 IV
  2017

  Targi Inter Cars Węgry

  W kwietniu 2017 roku firma Inter Cars po raz pierwszy zorganizowała swoje targi na Węgrzech. W wydarzeniu łącznie wzięło udział 40 wystawców. Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko, a także firmie Inter Cars Węgry za fantastyczną atmosferę, liczne szkolenia i owocne spotkania z klientami. Czekamy na kolejne targi!

 • 22 XII
  2016

  PRZERWA ŚWIĄTECZNA

  Informujemy, że firma Asmet będzie nieczynna w dniach od 22 grudnia do 8 stycznia. Wracamy po przerwie 9 stycznia 2017.

 • 21-22 IX
  2016

  GORDON – Auto Show

  W tym roku firma Gordon obchodziła swoje 25-lecie i z tej okazji 21-22 października 2016 odbyła się uroczysta Gala i targi motoryzacyjne w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Firma Asmet już po raz kolejny uczestniczyła w targach organizowanych przez hurtownie. Na odwiedzających czekało ponad 100 wystawców i wiele atrakcji – m.in. wystawa zabytkowych samochodów, nowinki motoryzacyjne, zawody na symulatorach, strefa dla dzieci, mini gokarty i wiele innych.

  Zachęcamy do obejrzenia galerii na stronie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

 • 13-17 IX
  2016

  Targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Automechanika we Frankfurcie w dniach 13-17 września! Targi Automechanika są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży automotive. W ciągu 5 dni targi odwiedziło 136 000 gości z całego świata, a liczba wystawców wyniosła 4 820! Tegoroczna edycja przyniosła nam wiele korzyści – nowe kontakty biznesowe, nowości z branży, a także spotkania z naszymi obecnymi klientami.

  Firma Asmet ukazała się w nowej szacie graficznej, korespondującej z nową stroną internetową producenta. Nasze stoisko ukazało się również na liście najciekawszych stoisk polskich firm we Frankfurcie, zdjęcia możecie zobaczyć tutaj

  Oficjalną relację z targów możecie zobaczyć pod tym adresem:

  http://automechanika.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/news/schlussbericht-automechanika-2016-press.html

 • 10-12 VI
  2016

  EXPO INTER CARS ROMANIA 2016

  Już po raz trzeci uczestniczyliśmy w targach Expo Inter Cars w Rumuni, poświęconych motoryzacji, w dniach 10-12 czerwca 2016. Była to szósta edycja imprezy, która przyciągnęła ponad 6 tysięcy odwiedzających z Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Wśród 60 dostawców znalazło się kilku polskich producentów, takich jak WP, Romix, Lumag, Tedgum. Całe wydarzenie odbyło się na terenie nowego magazynu Inter Cars w Braszowie. Oczywiście organizatorzy zadbali o wrażenia uczestników w postaci skoków bungee, lotów helikopterem i balonem nad Braszowem, pokazów lotniczych, licznych konkursów, koncertów, pokazów i rozrywek dla rodzin z dziećmi.

  Jak zawsze była to dobra okazja do zaprezentowania naszej oferty i pokazania polskich producentów. W tym roku firma Asmet zaprezentowała się w nowej szacie graficznej. Całe wydarzenie uważamy za udane i gratulujemy tak fantastycznej organizacji.

  Zachęcam do obejrzenia relacji z wydarzenia i zdjęć.

  https://www.facebook.com/InterCarsRomania/?fref=ts

 • 11 III
  2016

  Nowa odsłona katalogu online ASMET

  ASMET polski producent układów wydechowych udostępnił na swojej stronie www.asmet.eu katalog on-line w nowej odsłonie. Nowy katalog ma przede wszystkim zmienioną szatę graficzną. Jest łatwy w obsłudze, przejrzysty i czytelny. Układ wydechowy można bez problemu zidentyfikować po wprowadzeniu danych dotyczących marki, modelu, rocznika, pojemności silnika i rodzaju paliwa. Nowymi funkcjami katalogu są rozwijane okna podglądu schematów graficznych i przeglądarka grafik wszystkich elementów wybranego układu wydechowego.

  Wystarczy kliknąć rysunek wyrobu i uruchomić galerię grafik z pasującymi akcesoriami i nr katalogowymi.
  Ułatwi to klientom dokładną identyfikację wybranych części i zakup właściwych elementów układu wydechowego.
  Docelowo wszystkie rysunki wyrobów Asmet będzie można przeglądać w formie zdjęć, które sukcesywnie będą zastępowały grafiki poglądowe.

  Katalog jest cyklicznie aktualizowany przy wprowadzaniu zmian i nowości do oferty. Jest zatem najlepszą i najbardziej aktualna formą oferty. Katalog on-line daje również możliwość szybkiego podglądu lub pobrania oferty dla każdej marki w formie PDF czyli wersji do druku.

  W załączniku krótki przewodnik po nowym katalogu.
  Nowa odsłona katalogu to przedsmak zmian identyfikacji wizualnej producenta.
  Zachęcamy do zapoznania się z nową formą katalogu w zakładce KATALOG ON-LINE

 • 18-20 IX
  2015

  15 TARGI INTER CARS

  Już po raz kolejny firma Asmet była obecna na Targach Inter Cars. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i było dla nas po raz kolejny możliwością zaprezentowania nowości w ofercie, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i umocnienia tych już istniejących.

  Tegoroczne 15 Targi były wyjątkowe dzięki obchodom 25-lecia firmy Inter Cars. Tym razem Targi odbywały się w prestiżowym miejscu jakim jest Stadion PGE Narodowy – ekspozycja znajdowała się na Błoniach, natomiast atrakcje zostały umiejscowione na płycie Stadionu. Warto dodać, że w ubiegłym roku Targi przyciągnęły 40 tys. osób, a tegoroczna edycja około 100 tys.! Impreza miała charakter międzynarodowy. Z zagranicznych filii przyjechało łącznie ponad 3000 osób, specjalnie dla nich została przygotowana strefa zagraniczna.

  Tradycyjnie piątek był dniem prasowym, podczas którego zaprezentowano pozycję firmy oraz strategię na kolejne lata. Przez cały weekend goście mieli do dyspozycji 250 wystawców rozmieszczonych na 40 000 m2 i mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Inter Cars m.in. dział wyposażenia warsztatu, Bio Service, Profesjonalny Serwis Akumulatorowy oraz szkolenia. Inter Cars przygotował szeroką gamę atrakcji zarówno dla osób z branży motoryzacyjnej, jak i dla ich rodzin. W sobotę do dyspozycji gości były różne strefy, m. in. sportowa i moto, konkursy prowadzone przez gwiazdy ze świata sportu i motoryzacji, a w niedzielę odbył się tzw. Family Day. Jednak gwoździem programu był sobotni Koncert Jubileuszowy, na który przybyło 44 tys. ludzi. Zagrały takie gwiazdy jak Bajm, Kombi, Ewa Farna, Boys, Mrozu, Afromental oraz długo wyczekiwany występ zespołu Roxette. Trzeba przyznać, że tegoroczne Targi Inter Cars obfitowały w mnóstwo atrakcji, pozytywnych wrażeń i nowych kontaktów!

 • 18-20 IX
  2015

  15 TARGI CZĘŚCI ZAMIENYCH, NARZĘDZI I WYPOSAŻENIA

  15 targi Inter CarsTargi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to impreza organizowana przez Inter Cars SA od 2000 roku. Targi mają nie tylko najdłuższą historię wśród tego typu spotkań na polskim rynku motoryzacyjnym, ale również w opinii specjalistów z branży, jak i gości targowych, uważane są za największą i przygotowaną w najbardziej profesjonalny sposób. W 2009 roku po raz pierwszy targi zorganizowane zostały na Lotnisku w Modlinie pod Warszawą. Do tego roku impreza odbywała się na terenie Centrum Logistycznego Inter Cars w Cząstkowie Mazowieckim.

  W tym roku największy dystrybutor części zamiennych firma Inter Cars będzie świętować 25 lecie swojej działalności i z tej okazji to prestiżowe wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 września na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie , a jubileuszowy koncert na płycie głównej Stadionu Narodowego.

  Firma ASMET jest w gronie uczestników jubileuszowych targów, dlatego serdecznie zapraszamy klientów do odwiedzenia naszego stoiska znajdującego się w Hali C.